Vserwis Zbigniew Szołtys

Vserwis
Zbigniew Szołtys

Warmińska 20/4
40-740 Katowice

tel. 884 049 149

mail: biuro@vaillant.com.pl

Filozofia marki Vaillant

Marka Vaillant jest znana i ceniona w całej Europie za produkty prezentujące najwyższą światową jakość. Od początku swojej działalności dąży do utrzymania pozycji lidera w branży techniki grzewczej, starając się spełnić oczekiwania obecnych oraz potencjalnych klientów. Aktualnie marka Vaillant, poprzez paletę oferowanych produktów i usług, proponuje rozwiązania systemowe w dziedzinie ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Markę Vaillant wyróżnia to, że w przeciwieństwie do konkurencji, oferuje gotowe, kompletne rozwiązania w zakresie ogrzewania i ciepłej wody.

NASZYM CELEM JEST ZADOWOLONY KLIENT

W centrum zainteresowań wszystkich pracowników Vaillant znajduje się zadowolony klient. Zorientowanie na klienta wskazuje, że marce zależy na stworzeniu systemowej oferty, a także na włączeniu się naszych klientów w proces poszukiwania najskuteczniejszego rozwiązywania problemów z dziedziny techniki cieplnej, aby spełniać indywidualne wymagania użytkowników.

VAILLANT EXZELLENZ – POSTULAT JAKOŚCI

W 1996 r. firma Vaillant Group wdrożyła wewnętrzny program, który ma na celu dostarczanie odbiorcom produktów najwyższej jakości, o nazwie Vaillant Exzellenz. Proces szkolenia jest ciągły i dotyczy każdego pracownika firmy. Obejmuje wszystkie obszary działalności koncernu. Program Vaillant Exzellenz powoduje, że zarówno produkty, jak i sposoby ich oferowania podlegają nieustannym udoskonaleniom, opierając się na doświadczeniach zebranych na wszystkich rynkach europejskich.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!